Rezervasyonum

S.S.S

Uçağınızın kesin iniş saatini operasyon ekibimiz uçuş kodu sayesinde yardımcı programlar kullanarak takip etmekte olup, uçağınızın erken gelme veya gecikmelerinden haberdar olur ve sizi bekleyen şoför arkadaşlarımızla sürekli iletişim halindedirler. Her koşulda sizi havalimanında bekliyor olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.
Uçak Rötar Yaparsa Ne Yapmalıyım?
Sizi havalimanı gelen yolcu terminal çıkışında isminizin yazılı olduğu levhayla bekleyeceğiz. Personelimizi kalabalık esnasında görememe durumu olursa whatsapp yada telefonla sizi arayacağız ve şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendireceğiz.
Havalimanında Sizi Nasıl Bulabilirim?
Web sitemizde bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Size en geç 5 dakika içerisinde bilgilendirme E-maili gelecektir. (mail bazen spam kutusuna düşer). Ayrıca 24 saat hizmet veren iletişim numaralarımızı arayarak Whatsapp veya Viber üzerinden rezervasyon yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.
Rezervasyonu Nasıl Yapabilirim?
Rezervasyonunuzu, transfer tarihinden 12 saat öncesine kadar istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Üst bölümde bulunan (Rezervasyonum) linkine tıklayarak, açılan pencerede Rezervasyon numaranız ve E-mail adresinizi girerek rezervasyon bilgilerinizin olduğu sayfayı görebilirsiniz. Sayfanın en alt kısmında (Rezervasyon İptal) Butonuna tıklarsanız rezervasyonunuz iptal olacaktır.
Rezervasyonumu Nasıl İptal Edebilirim?
Tatil dönüşü, otelden havalimanı veya başka bir bölgeye giderken otel kapısında araç beklemenize hiç gerek yok, şoför arkadaşımız resepsiyon ile görüşerek sizi bulabilir.
Otelde Sizi Nasıl Bulabilirim?
Web sitemizdeki fiyatlar kişi başı değil araç ücretidir ve tek yön transfer ücretidir. Kesinlikle shuttle transferimiz yoktur, yoldan yolcu almak farklı bölgelere uğramak, havalimanında araç gelsin diye beklemek yoktur. Şirketimiz sadece size ve ailenize özel araç tahsis etmektedir ve ücretlerimize araç içindeki tüm ikramlar dahildir. hiçbir şekilde ek ücret talep edilmeyecektir. Gitmek istediğiniz lokasyon listelerimizde bulunmuyorsa bizi arayarak , Viber, Whatsapp’dan yazarak veya mail göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Araçlarımızda talep ettiğiniz taktirde çocuğunuzun yaşına göre Çocuk Koltuğu, Yükseltici ve Puset ücretsiz olarak bulundurulmaktadır. Rezervasyon Formundan istediğiniz koltuk türünü işaretleyebilirsiniz.
Araçlarınızda Çocuk Koltuğu Var Mı?
-